Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Tanie rozmowy do Polski
Pracujący za granicą chcą mieć stały kontakt z rodziną z Polski dlatego przedstawiliśmy kilka możliwości, które sprawią , że rozmowy z krewnymi będą  tańsze.

Prefiksy
Dzwonienie przez prefiks polega na wybieraniu przed docelowym numerem telefonu specjalnych numerów zwanych prefiksem. Właścicielami tych prefiksów są firmy specjalizujące się w usługach połączeń międzynarodowych i dzięki temu mogą zaproponować niższe ceny. Należy jednak wrócić uwagę na to, że cena prefiksu może ulec zmianie z dnia na dzień. Warto więc sprawdzać aktualne ceny prefiksów.

Tani operatorzy dla posiadaczy komórek
W Niemczech jest wielu tanich operatorów, oferujących korzystne ceny połączeń dla posiadaczy telefonów komórkowych. Należy wówczas zakupić starter wraz z karą SIM a potem tylko doładowywać odpowiednią kwotą przez tzw. pre-paid , czyli wydana kwota doładowania będzie wykorzystywana na połączenia telefoniczne wymienne na sms-y. Startery jak i   doładowania można zakupić w sklepach czy na stacjach benzynowych, np.
  • Blau
  • Fonic
  • Lebra
  • Bildmobil
  • ALDI TALK – karty do kupienia w sklepach sieci Aldi
Telefon przez internet
Najpopularniejszym jest Skype, jednak aby móc z niego korzystać konieczne jest posiadanie komputera oraz dostępu do internetu. Skype Jest to darmowy program komputerowy, który można bezpłatnie pobrać z internetu. Trzeba tylko założyć w nim swoje konto. Należy jednak pamiętać , że osoba z którą chcemy rozmawiać w Polsce też musi mieć konto w Skype.  Rozmowy są całkowicie bezpłatne i nieograniczone. Skype daje również możliwość zobaczenia rozmówcy i do tego potrzebna jest kamera internetowa.

Tanie rozmowy z Polski
Najpopularniejsza jest karta Telegrosik. Zaletą tej kary jest to , że karty są bezterminowe ( nie ma konieczności wykorzystania karty do określonej daty ) i można z niej korzystać aż do wyczerpania środków na karcie, są dostępne w powszechnej sprzedaży np. kioskach prasowych. Karty Telegrosik są dostępne w różnych nominałach. Korzystanie z karty jest bardzo proste: przed numerem osoby, z którą chcemy rozmawiać wybieramy podany na karcie numer telefonu i wprowadzamy indywidualny numer karty. Po zakończeniu rozmowy jej  koszt zostanie odjęty od nominału karty. Za pomącą tej karty można dzwonić z telefonów stacjonarnych, komórek oraz budek telefonicznych.