Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!

Referencje opiekunek

Anna
referencje-Anna

Jolanta
Firma Curaform jest firmą bardzo rzetelną, oraz dbającą o swoich pracowników. Dyrekcja firmy żywo interesuje się swoimi pracownikami, szczególnie  atmosferą panującą w domach do których trafiamy. Warunki finansowe są bardzo dobre, wypłaty zawsze są na czas dzięki czemu nie trzeba się martwić. Przedstawiciele firmy są bardzo kulturalni, mają zawsze czas dla pracownika, spokojnie rozmawiają i tłumaczą kiedy zaistnieje jakiś problem. Praca w firmie Curaform to sama przyjemność.
Jolanta
Dorota
proszę o przekazanie Zespołowi Curaform moich podziękowań za niezmiernie miłą i życzliwą  atmosferę w trakcie naszych  kontaktów podczas przygotowań do wyjazdu i w czasie mojej pracy w Niemczech oraz za bardzo dobrą organizację zlecenia. W zawodzie pracuję od 2 lat, ale  poraz pierwszy otrzymałam tak pełną informację na temat stanu podopiecznego i warunków pracy, poraz pierwszy również nie miałam żadnych problemów z terminowością i wysokością wynagrodzenia.
Tak trzymać!
Pozdrawiam serdecznie i życzę Zespołowi zadowolonych zarówno  Podopiecznych jak i Opiekunek
Opiekunka Dorota
Alina K.
Czytając fora internetowe opiekunek jeżdżących do Niemiec, często słyszę o niesolidnych agencjach. Ja po raz pierwszy wyjechałam do Niemiec w listopadzie 2012 r. Pracę załatwiła mi Agencja CURAFORM z Gliwic, z którą współpracuję do dziś i jestem bardzo zadowolona. CURAFORM to solidna agencja! Przede wszystkim zarobki są satysfakcjonujące, wypłata przychodzi w terminie , a często przed terminem. Panie-koordynatorki są bardzo sympatyczne, załatwiają wyjazd szybko, [ ja czekałam cztery dni] , dopasowują potrzeby niemieckiej rodziny i możliwości opiekunki, np; stopień znajomości  języka , doświadczenie w opiece w różnych chorobach, również czas pobytu w Niemczech. Umowa o pracę jest przejrzysta . Po przyjeździe do niemieckiej rodziny, panie-koordynatorki zaraz dzwonią do opiekunki i pytają ,jak minęła podróż i jakie są pierwsze wrażenia. Zawsze opiekunka może liczyć na pomoc [ w razie potrzeby] na panie z CURAFORM.  I co bardzo ważne pracuję legalnie , mam ubezpieczenie. Nawet nie wiem ile kosztuje bilet do Niemiec, bo to załatwia agencja. Polecam CURAFORM.  Alina K. z Dzierżoniowa