Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!
Praca za granicą dla Opiekunek

Nowe możliwości zarobkowania – praca za granicą dla Opiekunek

Obecnie w Europie obserwujemy starzejące się społeczeństwa, dlatego też powstają coraz to większe możliwości pracy dla polskich opiekunek . W Internecie można znaleźć bardzo wiele ogłoszeń oferujących pracę za granicą dla Opiekunek. Praca opiekunki osób starszych , szczególnie w Niemczech jest doceniana, gdyż tamtejszy rynek jest bardzo otwarty na tego typu usługi. Niemieckie rodziny chętnie przyjmują do siebie polskie opiekunki, które  cieszą się tam dobra opinią , jako pracownicy godni zaufania.

Praca za granica dla Opiekunek jest o wiele lepiej płatna niż w Polsce , jednakże warunkiem jej otrzymania jest znajomość języka niemieckiego. Praca za granicą dla Opiekunek z Polski daje im możliwość znalezienia się w dzisiejszej trudnej sytuacji na rynku pracy. Dotyczy to szczególnie osób już dojrzałych, które straciły zatrudnienie w kraju. Obserwuje się też sporą tendencje wzrostową w przypadku osób młodych, które coraz częściej też podejmują pracę za granicą dla Opiekunek.

Praca opiekunki - wymagania
 

Praca opiekunki wymaga zamieszkania u osoby podopiecznej. Opiekunka osób starszych pomaga Podopiecznemu głównie w codziennych czynnościach takich jak prowadzenie domu ( pranie, sprzątanie, gotowanie , zakupy) oraz pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych ( kąpiel, korzystanie z toalety ).

Podstawowe wymagania do pracy za granicą dla Opiekunek to :
  • znajomość języka w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w tej dziedzinie
  • mile widziane są referencje z poprzednich miejsc pracy
  • prawo jazdy
  • cechy osobowości : empatia, chęć niesienia pomocy innym, cierpliwość
Jeżeli zależy Ci na legalnej pracy za granicą dla Opiekunki – zgłoś się do nas !
Wypełnij formularz zgłoszeniowy z zakładki – Dołącz do nas -  oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!

Pracując z nami jesteś pod Opieką !