Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!
Praca za granicą dla Opiekunek
Praca za granicą dla opiekunek to na dzień dzisiejszy spora szansa dla osób w przedziale wiekowym 50 + poszukających zatrudnienia. Ta grupa wiekowa , szczególnie pań jest bardzo pożądana przez  niemieckie rodziny szukające pomocy domowych dla swoich seniorów. Oczywiście aby znaleźć zatrudnienie i pracę za granicą w opiece dobrze jest znać język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Praca za granicą dla opiekunek - znajomość języka to podstawa .

Praca za granicą dla opiekunek jest bardzo dobrze płatna , szczególnie jak zestawimy to z robakami w naszym kraju. Na wysokość wynagrodzenia w pracy za granicą dla opiekunek ma wpływ: znajomość języka, doświadczenie w opiece, oraz posiadanie referencji.
W prasie czy Internecie znajduje się wiele ogłoszeń : Praca za granicą dla opiekunek , warto jednak sprawdzać oferty i firmy pośredniczące oraz warunki pracy jakie są oferowane. Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą w opiece na  własną rękę, czyli bezpośrednio prywatnie. Ta forma zatrudnienia jest oczywiście nielegalna i może spowodować, spore ryzyko np. brak gwarancji wypłaty wynagrodzenia czy świadczeń w przypadku zdarzeń losowych występujących na terenie Niemiec.

Legalna praca za granicą dla Opiekunek - od zaraz tylko z Curaform.
 

Praca w oparciu o umowę z firmą pośrednicząca , owszem daje nieco mniejsze wynagrodzenie ale poza tym to same plusy: legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek na ubezpieczanie, gwarancja terminowych wypłat, opieka koordynatora, organizacja i porycie kosztów wyjazdu.   
Praca za granicą w opiece polega na niesieniu pomocy seniorowi we wszystkich codziennych czynnościach dnia jak prowadzenie domu ( pranie, sprzątanie, gotowanie , zakupy) oraz pomocy w czynnościach pielęgnacyjnych ( kąpiel, korzystanie z toalety ).

Jeżeli zależy Ci na legalnej pracy za granicą dla Opiekunki – zgłoś się do nas !
Wypełnij formularz zgłoszeniowy z zakładki – Dołącz do nas -  oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h!