Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!
Opiekunka Monachium
Opiekunka to zawód z przyszłością. Na naszym rynku pracy tego typu oferty pojawiają się coraz częściej. Opieka domowa w Polsce również staje się tematem bardzo aktualnym jednakże w Niemczech ten sposób sprawowania opieki nad osobami starszymi jest bardzo popularny od wielu lat.
Opiekunka to nie tylko zawód ale również misja. Każda pani, która zastanawia się nad podjęciem pracy w charakterze opiekunki musi zdawać sobie sprawę , że jest to praca bardzo odpowiedzialna i posiadanie pewnych cech charakteru, takich jak cierpliwość czy empatia , jest niezbędne.

Praca od zaraz dla opiekunek w  Monachium

Jest bardzo dużo ofert pracy dla opiekunek w Niemczech. Nasza firma zatrudnia osoby chętne do pracy w Niemczech , szczególnie na Bawarii czyli w Monachium i Norymbergii oraz w okolicy tych miast. Naszym pracownikom oferujemy pracę w opiece w prywatnych domach np. w  Monachium .Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku opieki zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy dla opiekunek w Monachium. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie internetowej: www.curaform.pl w dziale : oferty pracy.

Opiekunka w Monachium ma stałe wsparcie naszego koordynatora oraz kontakt z innymi opiekunkami, gdyż w Monachium pracuje wiele naszych opiekunek. Praca opiekunki mimo tego że jest tzw. całodobowa polega na wykonywaniu określonych zadań, i zawsze gwarantujemy czas wolny w postaci 2 godz. dziennie i 1 dnia wolnego. W czasie wolnym można zwiedzić to piękne miasto.
 

Zadania opiekunki  - prowadzenie domu , wsparcie i opieka pielęgnacyjna
 

Opiekunka organizuje podopiecznemu czas wolny, spędza z nim czas na spacerach czy towarzyszy wizytom lekarskich Do zadań opiekunki należy również dbanie o gospodarstwo domowe oraz w przypadku takiej potrzeby pomaga osobie podopiecznej w codziennej toalecie i higienie ciała.