Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!
Opieka Niemcy

Opieka Niemcy

Niemieckie społeczeństwo jest bardzo otwarte na opiekę domową. Wiele niemieckich rodzin decyduje się na zatrudnienie opiekunki tak aby osoba starsza pozostała jak najdłużej w swoim domu, bo to zawsze korzystnie wpływa na jego zdrowie psychiczne i fizyczne. Opiekunki z Polski są bardzo cenione w niemieckich rodzinach. Otwarcie unijnego rynku pracy pozwoliło na swobodne zatrudnianie polskich opiekunek.
Praca w Opiece w Niemczech to również sposób na podreperowanie domowego budżetu. Jest to możliwość zmiany zawodu i znalezienia zatrudnienia paniom 50 + ze znajomością języka niemieckiego.
 

Opieka Niemcy – opieka nad osobami starszymi w Niemczech
 

Curaform zapewnia legalną pracę za granicą dla opiekunek – opieka Niemczech, Naszym pracownikom oferujemy pracę w opiece w prywatnych domach na terenie Bawarii w takich miastach jak : Monachium czy Norymberga oraz w ich okolicach. Stale poszukujemy Opiekunek znających język niemiecki do pracy w opiece w Niemczech. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy : http://www.curaform.pl/formularz.html. Oddzwonimy do Ciebie !