Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!
O nas

Polska firma Curaform 24 z ofertami pracy za granicą

O nas


Firma Curaform 24 oferuje pracę za granicą dla opiekunów / opiekunek osób starszych. Miejscem pracy, polegającej na świadczeniu usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych, są Niemcy, ale wykonuje również pracę na terenie Polski o charakterze rekrutacyjno-marketingowym, w tym również pozyskuje personel do współpracy.
Wszystkie osoby, które skorzystają z oferty pracy za granicą, będą mogły pracować zarówno w prywatnych domach, domach starców, jak i innych, przygotowanych do przyjęcia opiekuna / opiekunki do osób starszych, placówkach medycznych.
Jest to praca naprzemienna tzn. po wykonaniu zlecenia na terenie Niemiec trzeba wykonać pracę w Polsce o charakterze rekrutacyjno-marketingowym. Zapewniamy więc Zleceniobiorcom ciągłość zatrudnienia a tym samym ciągłość ubezpieczenia.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku pośrednictwa pracy za granicą, możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym. Zdecydowanie bardziej cenimy sobie jednak zgrany zespół. Odpowiednie uzupełnienie poszczególnych ogniw, a także ich zaangażowanie gwarantuje zadowolenie zarówno ze strony rodziny osób, którymi się opiekujemy, jak i tych, którzy podejmują się pracy w charakterze opieki nad osobami starszymi w Niemczech

Uczciwe warunki pracy za granicą

Osoby korzystające z naszych propozycji opieki nad starszymi w Niemczech, mogą liczyć na nasz profesjonalizm. Jeszcze przed ich wyjazdem przekazujemy informacje na temat samego zlecenia, a także wyczerpująco odpowiadamy na wszelkie pytania. Dbając o bezpieczeństwo opiekunów, sprawdzamy rodziny, do których się udają, a także pozostajemy w stałym kontakcie podczas trwania zlecenia i na bieżąco reagujemy na powstające czasem nieporozumienia.


Firma Curaform 24 oferuje pracę w Niemczech kierując się zasadami Fair Play i dlatego zawsze:
  • dobieramy ofertę pracy do możliwości, umiejętności i doświadczenia opiekunki / opiekuna
  • gwarantujemy co miesiąc terminowe wypłaty
  • organizujemy przejazdy i pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne na wypadek choroby opiekunki / opiekuna na terenie Europy
  • oferujemy pomoc naszego niemieckiego partnera / koordynatora podczas rozwiązywania codziennych problemów