Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracując z nami
jesteś pod opieką!
O nas

Polska firma Curaform 24 z ofertami pracy w opiece w Niemczech 

O nas


Firma Curaform 24 oferuje pracę za granicą dla opiekunów / opiekunek osób starszych. Miejscem pracy, polegającej na świadczeniu usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych, są Niemcy, ale wykonuje również pracę na terenie Polski o charakterze rekrutacyjno-marketingowym, w tym również pozyskuje personel do współpracy.
Wszystkie osoby, które skorzystają z oferty pracy za granicą, będą mogły pracować zarówno w prywatnych domach, domach starców, jak i innych, przygotowanych do przyjęcia opiekuna / opiekunki do osób starszych, placówkach medycznych.


Dzięki wieloletniej działalności na rynku pośrednictwa pracy za granicą, możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym. Zdecydowanie bardziej cenimy sobie jednak zgrany zespół. Odpowiednie uzupełnienie poszczególnych ogniw, a także ich zaangażowanie gwarantuje zadowolenie zarówno ze strony rodziny osób, którymi się opiekujemy, jak i tych, którzy podejmują się pracy w charakterze opieki nad osobami starszymi w Niemczech


Uczciwe warunki pracy za granicą

Osoby korzystające z naszych propozycji opieki nad starszymi w Niemczech, mogą liczyć na nasz profesjonalizm. Jeszcze przed ich wyjazdem przekazujemy informacje na temat samego zlecenia, a także wyczerpująco odpowiadamy na wszelkie pytania. Dbając o bezpieczeństwo opiekunów, sprawdzamy rodziny, do których się udają, a także pozostajemy w stałym kontakcie podczas trwania zlecenia i na bieżąco reagujemy na powstające czasem nieporozumienia.


Firma Curaform 24 oferuje pracę w Niemczech kierując się zasadami Fair Play i dlatego zawsze:
  • dobieramy ofertę pracy do możliwości, umiejętności i doświadczenia opiekunki / opiekuna
  • gwarantujemy co miesiąc terminowe wypłaty
  • organizujemy przejazdy i pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne na wypadek choroby opiekunki / opiekuna na terenie Europy
  • oferujemy pomoc naszego niemieckiego partnera / koordynatora podczas rozwiązywania codziennych problemów