Skontaktuj się z nami! 32 33 93 170
Pracujac z nami
jesteś pod opieką !

Poradnik

Poradnik ten powstał z myślą o opiekunach wyjeżdżających z naszą firmą do pracy za granicę. 

Zamieszczać tu będziemy wszelkiego typu przydatne informacje związane ze specyfiką tego zawodu:
opiekunka osób starszych.

Ma on na celu przybliżenie specyfiki pracy w charakterze Opiekunki/Opiekuna , zapoznanie z problemami mogącymi występować przy pracy z osobami starszymi,  charakterystykę chorób wieku podeszłego czy innych istotnych zagadnień związanych ze świadczeniem usług pielęgnacyjno -opiekuńczych.

Czytając nasz poradnik dowiecie się Państwo, jak postępować w przypadku poszczególnych dolegliwości dotykających ludzi starszych. Przy każdej z chorób zamieściliśmy jej opis oraz wskazówki i porady jak praktycznie i prawidłowo należy zachować się w przypadku każdej z nich. Każdy opiekun zapoznając się z tymi opisami będzie mógł stwierdzić, czy nadaje się do pracy z daną chorobą biorąc pod uwagę swoje możliwości, predyspozycje i cechy charakteru. Podane też są przyrządy i akcesoria potrzebne do sprawowania godziwej opieki nad osobą starszą w przypadku różnych schorzeń.

Znajdziecie tutaj Państwo również ciekawe porady pomagające zmniejszyć stres związany z wyjazdem do pracy za granicą np. jak radzić sobie ze stresem wynikającym ze specyfiki pracy czy z rozłąką z rodziną, jak tanio dzwonić do kraju, itp.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza zamieszczonego na stronie.
Jest to pierwszy krok do rozpoczęcia pracy w firmie Curaform.


Zachęcamy do przeczytania i zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie. Mamy nadzieję, że będą one przydatne do pracy w opiece nad osobami starszymi.